انتخابات
1396/01/06
  • جلسه هماهنگي انتخابات

    معاون فرماندار شهرستان نهاوند : با هماهنگي هاي صورت گرفته در فرمانداري و بخشداري هاي شهرستان زمينه تسهيل و همکاري لازم براي ثبت‌نام کانديدا در روستاها فراهم شده است
  • آقاي سيد رضا سلامتي معاون فرماندار شهرستان نهاوند در جلسه هماهنگي انتخابات که در سالن شهداي فرمانداري برگزار شد گفت: در بحث ثبت نام زحمات ستاد اجرايي قابل ستايش است ولي اضافه شدن کاغذ بازي ها نسبت به دوره هاي قبل باعث کم شدن تمايل مردم به کانديداتوري مخصوصا در روستاها شده است.

    وي با بيان اينکه تردد به دادگاه ها از روستاها جهت اخذ سوءپيشينه به سختي انجام مي شود ،که طبق هماهنگي‌هاي انجام شده کانديداها در صورت نداشتن گواهي عدم سوء‌پيشينه مي‌توانند ثبت نام موقت شوند و بايد تا ?? فروردين گواهي عدم سوء پيشينه را به فرمانداري تحويل دهند.

    معاون فرماندار شهرستان نهاوند افزود : 30 اسفند تا 6  فروردين هم با توجه به تعطيلات نوروزي يکي ديگر از دلايل عدم استقبال از ثبت نام کانديدا بخصوص در روستاها مي باشد.

    آقاي سلامتي در ادامه خاطر نشان ساخت :  با هماهنگي هاي صورت گرفته در فرمانداري و بخشداري هاي شهرستان زمينه تسهيل و همکاري لازم براي ثبت‌نام کانديدا در روستاها فراهم شده است. که اميدواريم تا پايان وقت قانوني روستاهايي که اقدام به ثبت‌نام نکرده‌اند و يا نسبت به ظرفيت تعيين شده خلأ دارند مشارکت کنند وبا ايثار و دلسوزي اقدام به ثبت‌نام در شوراي روستاي خود کنند.