رویدادها
 
اردیبهشت
29
1396
 حضور مردم در پاي صندوقهاي آرا انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا

اسفند
2
1398
 حضور مردم در پاي صندوق هاي راي يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي

 
پايگاه امر به معروف و نهي از منکر
فرمانداري نهاوند

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 0
هفته جاری: 638
ماه جاری: 2898
تاکنون: 2350800
 
 
 
اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  انتخابات  »  تجليل از معلمان نمونه شهرستان نهاوند
 • فرماندار شهرستان نهاوند : کشور آزمايشگاهي نيست که هر کس بر اساس شعار و سليقه و خارج از چارچوبهاي پذيرفته شده نظام بخواهد آن را اداره کند و تفکراتي که آزمايشات خود را پس داده اند نمي توانند در اين زمينه موفقيتي را بدست آورند.
 • آقاي کريم حميدوند فرماندار شهرستان نهاوند در مراسم تجليل از معلمان نمونه شهرستان نهاوند افزود: کساني که بخواهند بدون در نظر گرفتن چارچوبهاي نظام که همان سياستهاي کلي نظام و منويات مقام معظم رهبري است حرفي بزنند مردم را گول مي زنند و به واقعيتها توجهي ندارند لذا برخي نيز ممکن است که از واقعيتها اطلاعي ندارند حرفهاي آنانرا باور نمايند.

  وي گفت: دولت تدبير در بدترين وضعيت ممکن کشور را تحويل گرفت و اين وضعيت همانند ماشيني بود که باک آن سوراخ ، چرخهاي آن پنچر شده و فرمان نيز نداشت و علاوه بر آن خاکريزهاي فراواني نيز در سر راه آن قرار گرفته بود.

  وي دوران تحويل دولت يازدهم را بدترين دوران کشور خواند و اظهار کرد: در دوران سازندگي زماني که کارها به دولت اصلاحات تحويل شد کشور روي ريل افتاده بود و با وجود همه مشکلات اين دولت نيز توانست با صندوق ذخيره ارزي پرشده آنرا تحويل دولت نهم و دهم دهد .

  آقاي حميدوند افزود: در آن زمان در کشور سازمان مديريت منحل و حساب و کتابها که پيامد آن اختلاسهاي بزرگ بود صفر شده و کارخانجات و توليد کنندگان نيز ورشکسته شده بودند و از طرف ديگر روابط خارجي ما با دنيا دچارمشکلات زيادي شده بود که در چنين شرايطي دولت يازدهم کشور را تحويل گرفت و با توکل به خدا کار خود را آغاز کرد .

  وي افزود: کاري که طي اين مدت توسط دولت صورت گرفته معجزه بوده است و اگر حمايتهاي الهي و دعاي خير رهبر انقلاب و همچنين صبر مردم در برابر مشکلات پشتوانه آن نبود توفيقاتي که امروز شاهد آن هستيم بدست نمي آمد.

  فرماندار شهرستان نهاوند بازگرداندن کارخانجات ورشکسته به عرصه توليد را از مهمترين اقدامات دولت براي ساماندهي امور اقتصادي عنوان کرد و گفت: دولت براي بازگرداندن کارخانجات ورشکسته به عرصه توليد و حمايت از توليد کنندگان ، پس از کارشناسيهاي لازم و پرداخت وام به آنها توانست اين واحدها را فعال و رونق اقتصادي بوجود آورد.

  وي با بيان اينکه متاسفانه برخي ديدگاهشان به توليد کنندگان ديدگاهي منفي است افزود: توليد کنندگان کارآفرين هستند و عامل اشتغال در جامعه اما برخي آنها را زالو صفت مي نامند که اين نوع ديدگاه باعث مي شود بر خلاف شعاري که مي دهند اشتغال موجود را هم از بين ببرند و بيکاري را افزايش دهند.

  آقاي حميدوند در اين رابطه به ذکر مصداق عملي حمايت دولتمردان از توليد کنندگان اشاره کرد و افزود: در اين راستا استاندار به منظور حمايت از يکي از توليد کنندگان که ميلياردها تومان ورشکسته شده و به حبس محکوم شده بود ضامن او شد تا زا زندان آزاد شده و توانست مشکلات او را تا حدودي برطرف کند.

  وي گفت: دولت با همه خدماتي که به کشور و نظام داشته متاسفانه آماج حملات و تهاجمات ناجوانمردانه اي قرار گرفت و هم اکنون نيز بحثهايي مطرح مي شود که ظلم به نظام اسلامي است که اين همه خدمات به کشور و مردم داده است .

  رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان نهاوند با بيان اينکه کشور نيازمند سياستمداراني است که خود را فدا کنند تا کشور به توسعه برسد ياد آور شد: مرحوم آيت الله هاشمي نمونه سياستمداري بود که با ايجاد اصلاحات در کشور خود را فدا کرد و اقدامات او که در واقع زير بناي توسعه بود باعث شد که حتي وي در دوره دوم رياست جمهوري راي کمتري بياورد اما وي اين را پذيرفت و کشور را روي ريل قرار داد.

  وي افزود: امروز نيز ما نيازمند اينگونه سياستمداراني هستيم که خودشان را فدا کنند تا بتوانند جامعه مترقي داشته باشند و دولت يازدهم در عمل نشان داده که هدفش توسعه و پيشرفت کشور مي باشد .

  فرماندار شهرستان نهاوند در بخشي از سخنان خود با گراميداشت ياد و خاطره استاد مطهري گفت: شهيد مطهري يکي از نوادر حوزه بود که با توجه به انگيزه هاي قوي که براي ترويج اسلام داشت در دوران طاغوت به کرسي هاي دانشگاه دست پيدا کرد و توانست در آن دوران بسياري از انتقادات و شبهات را پاسخ دهد .

  وي گفت: اسلام دين کاملي است که از منطق والايي برخوردار است و در همه زمينه ها برنامه دارد ، حال چرا ما بايد خودمان را در معرض انتقاد و سوال قرار ندهيم و به آنان پاسخ ندهيم .

  وي افزود: يکي از ويژگيهاي برجسته شهيد مطهري اين بود که بر اساس منطق اسلام خودش را در معرض انتقادات و سوالات مختلف قرار مي داد و به آنان هم پاسخ مي داد.

  وي از معلمان خواست که شهيد مطهري و منش اورا در رسالت خود الگو قرار دهند .

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1324
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.