رویدادها
 
اردیبهشت
29
1396
 حضور مردم در پاي صندوقهاي آرا انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا

اسفند
2
1398
 حضور مردم در پاي صندوق هاي راي يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي

 
پايگاه امر به معروف و نهي از منکر
فرمانداري نهاوند

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 0
هفته جاری: 657
ماه جاری: 2917
تاکنون: 2350818
 
 
 
اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  انتخابات  »  سخنراني فرماندار در نماز جمعه
 • فرماندار شهرستان نهاوند : اختلاف هاي سليقه اي را نبايد تبديل به اختلاف سياسي کنيم(متن کامل سخنراني)
 • آقاي کريم حميدوند فرماندار و رئيس حوزه انتخابيه شهرستان نهاوند ظهر امروز در نماز جمعه نهاوند به عنوان سخنران پيش از خطبه ها بود وي در سخناني با تقدير از حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن سالروز شهادت گروه انقلابي ابوذر را گرامي داشت .

  وي در سخناني گفت: مقام معظم رهبري همواره و در شرايط مختلف دولت تدبير و اميد را کمک کرده است و موفقيت هاي حاصله در اين مدت بيش از 2 ميسر نبود جز نظر لطف خداوند و دعاي معظم له و عنايت ويژه .

  آقاي حميدوند افزود : مقام معظم رهبري در نام گذاري سال به « دولت ، ملت همدلي و همزباني » از مردم عزيز خواستند که جهت حل مشکلات به دولت کمک نمايند و دولت هم متقابلا به مردم خدمت کند.

  وي افزود: تبعيت از رهبري نبايد سليقه اي باشد و در جاهايي که به نفع مان است انجام بدهيم بلکه بايستي تمام نصايح و راهبردهاي اين نعمت الهي يعني ولي فقيه را نصب العين قرار بدهيم..

  فرماندار شهرستان نهاوند گفت: بالا بردن مطالبات مردم بدون توجه به مشکلات کلان و ايجاد نارضايتي نمي تواند در اين راستا باشد.

  وي در ادامه گفت: در جمعه آينده دو انتخابات مهم و حساس را خواهيم داشت که مشارکت بالاي مردم براي نظام و مصون کردن انقلاب بسيار مهم است و ذکر خدمات دولت و نظام و اميد دادن به مردم مي تواند مردم را تشويق به مشارکت حداکثري نمايد.

  رئيس حوزه انتخابيه شهرستان نهاوند همچنين با اشاره به خدمات دولت تدبير و اميد   کاهش تورم از 45% - اجراي طرح تحول نظام سلامت و توجه به فرامين رهبري در اين بخش ايجاد ثبات اقتصادي رشد مثبت اقتصادي از 5- به 9+يعني افزايش رشد اقتصادي به ميزان 14 درصد موفقيت در سياست خارجي و صحنه ديپلماسي که در تابستان گذشته (هفته دولت) مقام معظم رهبري شخصا از اين خدمات نام برد اجراي برجام بازشدن فضاي اقتصادي و برقراري رابطه هوشمند با دنيا و استفاده از فرصت هاي جهاني و سرمايه گذاري خارجي لغو تحريم هاي ناجوانمردانه و ابطال 18 قطعنامه ظالمانه را از مهمترين دستاوردهاي دولت بيان نمود.

  وي گفت: دشمن براي منزوي کردن ملت مسلمان و مقتدر ايران اسلامي پروژه ايران هراسي و تفرقه افکني بين مسئولين را درست کرده بود و اين توطئه دشمن را نيز با برقراري تعامل با دنيا الحمدالله حنثي شد و رژيم صهيونيستي بيش از  پيش منزوي گشت.

  آقاي حميدوند افزود: ما در حال حاضر به دنيا ثابت کرده ايم که ادعا هاي استکبار جهاني دروغب بيش نيست ، نه تنها جمهوري اسلامي تروريست نيست بلکه در صحنه هاي مختلف فرزندان ما و رزمندگان ما دارند با تروريست ها مي جنگند در حالي که غربي هاي فقط شعار مبارزه با تروريست را سر ميدهند و جهان اين را باور کرده است آيا جز با برقراري ارتباط و تعامل مثبت با جهان ميشد اين حقايق را اثبات کرد.

  وي با اشاره به اينکه  دولت تدبير و اميد با پشتوانه راي حداکثري مردم به اينجا رسيده است و مردم از تندروي ها خسته و به دنبال عقلا و شايستگان بودند گفت: اختلاف هاي سليقه اي را نبايد تبديل به اختلاف سياسي کنيم.

  فرماندار شهرستان نهاوند با اشاره به سخنراني هاي اخير در شهرستان عليه دولت گفت: دولت در جهت رفاه و آسايش ملت براي خريد هواپيماهاي مسافربري جديد اقدام نموده و برخي مي گويند دانش آموزان ما کفش ندارند، آيا دانش آموزان ما در اين 2 سال بدون کفش شده اند يا نه از خيلي پيش.

  وي گفت: گرچه حکومت علوي از اينکه حتي به خلخالي که در پاي يک زن يهودي باشد ، تعرض به آن را مايه ننگ حکومت دانسته وامنيت براي تمام قشرها را وظيفه خود مي داند .

  وي همچنين در خصوص سخنان عليه دولت را ظلم به امام راحل(ره) ، مقام معظم رهبري و نظام مقدس جمهوري اسلامي مي داند و با اشاره به فعاليت نهادهاي حمايتي افزود: کميته امداد امام خميني(ره) و سازمان بهزيستي با قدرت از اقشار ضعيف و آسيب پذير جامعه حمايت مي کند .

  آقاي حميدوند همچنين افزود: اين سياه نمايي هاي عليه دولت مايه نااميدي مردم شده و تنها سبد راي را کاهش مي دهد و دشمنان قسم خورده خارجي را در رسيدن به اهداف شوم خود اميدوارتر مي نمايد.

  وي با اشاره به اينکه  جمهوري اسلامي اگر پروژهاي زير بنايي را تعطيل کند مي تواند سه وعده غذاي گرم به مردم بدهد افزود : در دين ما و در آيات و روايات تن پروري را مضموم ميداند .

  وي در ادامه گفت: ما بايستي مردم را تشويق به کار نمائيم ، دولت بايد به دور از شعار زمينه اشتغال و اقتصاد مقاومتي را فراهم نمايد و اقتصاد مقاومتي راهبرد مقام معظم رهبري براي مقابله با تحريم ها و قوي نمودن اقتصاد داخلي بود.

  رئيس حوزه انتخابيه نهاوند گفت: بر اساس يک تحقيق جهاني کشور ما از لحاظ ايجاد شرايط و سهولت کسب و کار رتبه 152در بين کشورهاي جهاني دارد و سرمايه گذار که با ايجاد يک کارخانه هم ما را از واردات بي نياز ميکند و هم درآمد صادراتي براي کشور دارد و اشتغال در کشور ما با مشکلات بروکراسي اداري مواجه بوده و هست که با تلاش هاي اين دولت اين رتبه الحمدالله بهبود يافته و الان در رتبه 130 هستيم و طبق هدفگذاري سال95 و 96 بايد به رتبه زير 100 برسيم.

  وي گفت: برنامه پيشنهادي دولت به مجلس براي سال آينده25%اتکا به نفت است و اين يک پيروزي بزرگ محسوب ميشود که حتي ماليات ها نيز ثابت مي ماند يعني نه تنها چيزي گران نمي شود بلکه ارزان هم ميشود.

  آقاي حميدوند گفت: در بحث انتخابات 29نفر به عنوان داوطلب انتخاباتي حضور داشتند که هيات اجرايي که منتخب هيات امنا و از بهترين افراد و از همه اقشار بوده است برابر مستندات بررسي و اقدام و در نهايت 17 نفر از آنان توسط هيات نظارت تاييد شدند.

  وي همچنين گفت: نظام جمهوري اسلامي بر اساس مشارکت مردمي و مردم سالاري ديني است و تمامي نهادهاي نظام بر اساس انتخاب مردم صورت ميگيرد، مقام معظم رهبري بر اساس نظريه خبرگان رهبري که منتخب مردم هستند انتخاب ميشود رياست جمهوري ، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و شوراهاي اسلامي شهر و روستا نيز با راي مستقيم مردم انتخاب ميشوند آنچه براي ما مهم است مشارکت حداکثري است و ما هم برابر قانون و فرمايشات مقام معظم رهبري بايستي امانت دار راي مردم باشيم.

  فرماندار شهرستان نهاوند افزود: راي حداکثري،نظام و کشور را بيمه خواهد کرد و از کانديدهاي مجلس شوراي اسلامي شهرستان نهاوند مي خواهم اخلاق مداري را از کانديدهاي مجلس خبرگان رهبري را درس بگيرند و در صدد تخريب يکديگر نباشند.

  وي گفت: با راه کارهاي قانوني و فني  الحمدالله امکان تخلف و تقلب در انتخابات به صفر رسيده است هيچ کس نمي تواند دوبار راي دهد حتي اگر شناسنامه اش بدونمهر باشد و يا المثني باشد زيرا از طريق کد ملي در سامانه مشخص ميگرددکه در چه ساعتي راي داده است و به عنوان متخلف دستگير خواهد شد.

  آقاي حميدوند گفت: باتوجه به انتخاب اعضاء شعب راي از بين کارمندان امين و با تقوا اعضاء هيات نظارت هم به اندازه کافي در شعب اخذ راينماينده دارند و بر کار انتخابات ، راي گيري و شمارش آرا نظارت ويژه خواهند داشت و بازرسين وزير کشور هم در شعب حضور دارند و هذگونه تخلفي را گزارش خواهند کرد و با اطمينان مي گويم که ما امانتدار راي مردم بوده و انتخابات باشکوهي خواهيم داشت.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1592
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.